PENCERE SİSTEMLERİ Hakında Blgiler- Rehau | Rehau

PENCERE SİSTEMLERİ

82

 

PENCERE SİSTEMLERİ

Rehau pencere sistemleri, dünya PVC sektöründe isim yapmış ve tüm kullanıcılarından her zaman tam not almıştır. Konu özellikle pencere olunca Rehau pencere sistemleri sektörde çok ayrı bir yere ve konuma sahiptir. Yenilikçi ve güvenilir hizmetimiz ile siz müşterilerimizi memnun etmek bizim için en büyük gurur kaynağıdır.

Rehau pencere sistemleri temelde 2 ana grup halinde tanıtılabilir. Birinci grup Hırsızlara karşı en üst düzeyde güvenlik sağlayan Rehau Hebeschiebe’dir. Rehau Hebeschiebe sektörde ki en güvenilir pencere sistemleri konumundadır. Üst düzey kilit sistemleri ile ticari amaçlarınıza daha çok hitap eder. Dünya standartlarının çok çok üstünde olan Rehau Hebeschiebe, 4. Sınıfa kadar üstün bir koruma ve güvenlik sağlar.

İkinci grup ise Rehau Geneo’dur. Rehau geneo daha çok yalıtım  ve kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar. Sizlere hiç tatmadığınız konforu sunarken, ayrıca size çok iyi bir ses ve ısı yalıtımı da yaparak evinizde ya da iş yeriniz de hiç bulmadığınız rahatlığı yaşamanızı sağlar.

Her iki sistemde deRAU- FIPRO adı verilen elyaf benzeri bir malzeme kullanılmaktadır ve bu sistem gruplarının tümü cep yakmayan fiyatlarla sizlerle olabilir.

Rehau pencere sistemleri, dünya standartlarının çok üstündedir. Normal de bozulma ya da yıpranma süreleri 40 yıl olan PVC sistemlerinde ki süre Rehau rencere sistemlerinde geçerli değildir. Çapının çok ötesinde teknolojisi ile Rehau sizleri her konuda rahat ettirmek için sizlerle.

 

 

Yukarı
Hemen Ara
WhatsApp