Hakkımızda , Neler Yapmaktayız ? - Rehau - Pencere | Rehau

HAKKIMIZDA

REHAU_Logo

Rumeli yapı ile güçlerini birleştiren dünyaca ünlü Alman PVC devi Rehau artık Türkiye’de. Dünyada yıllardır PVC sistemleri konusunda akla gelen ilk isim olan Rehau PVC sistemleri, Türkiye’de Rumeli Yapı güveniyle birlikte sizlerle.

Türkiye’de 10 yılı aşkım süredir faaliyetine devam eden ve sizlerin muhteşem destekleri ile Türkiye’de PVC markası olmayı başarın Rumeli Yapı, artık Rehau PVC sistemleri ile birlikte çok daha güçlü. Güvenirliği ve tecrübesi ile Türkiye PVC sektöründe adını sıkça duyuran ve rakiplerini şaşkına çeviren Rumeli Yapı, artık Rehau PVC sistemlerinden aldığı güçle yarınlara daha iyi bakıyor.

Günümüzde PVC sektöründe ki yarışın had safha da olması sebebiyle her gün yenilikçi ve hızlı çalışmalar yapılması gerekiyor. Artık Rehau ve Rumeli Yapı güvencesiyle PVC sektöründe ki en son teknolojiye ve en güvenilir performansa sahip olmak size çok yakın.

Güçlü ve genç kadromuz ile sizlere en ekonomik fiyatlarda en yüksek performansı sunmak biz,m için gurur kaynağı. Rumeli yapı sektörde bulunduğu yıllar içinde Pazar payı açısından oldukça önemli bir yere sahip. Müşterilerinin güler yüzü onların memnuniyeti Rumeli Yapı için ilk önceliktir.

Artık Rehau PVC sistemleri ile güçlerini birleştiren Rumeli yapı daha da güçlü. Kış bahçeleri,pencere,kepenk,panjur,kapı,sürgülü kapı alanlarında Türkiye’nin bir numaralı PVC markası olmayı hedefleyen Rumeli yapı, sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta. En iyi kalitede en ekonomik fiyatları görmeniz için sizleri showroomlarımıza bekliyoruz.

Yukarı
Hemen Ara
WhatsApp